Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

СК «Омега» в листопаді виплатила майже 1,7 мільйона гривень страхових відшкодувань


16 грудня 2009, 12:05Написати коментар 1
Версія для друку 

Страхова компанія «Омега» в першій половині листопада виплатила 1 мільйон 694 тисячі гривень страхових відшкодувань за договорами страхування КАСКО і ЦВ.

За договорами КАСКО було виплачено 1 мільйон 439 тисяч гривень по 180 страховим випадкам. В тому числі, в листопаді було зроблено декілька крупних виплат.

Зокрема, більше 72 тисяч гривень страхового відшкодування були виплачені власникові автомобіля KIA Cerato в Києві. Автомобіль, водій якого не справився з управлінням, з'їхав з траси.

122 тисячі гривень були виплачені за автомобіль Mitsubishi Pajero, який постраждав в результаті зіткнення з іншим автомобілем.

114 тисяч гривень СК «Омега» виплатила власникові розбитого автомобіля Honda CR-V. Автомобіль, водій якого не справився з управлінням, вилетів з траси, внаслідок чого отримав істотні пошкодження. У всіх трьох випадках ніхто не постраждав.

За договорами страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів СК «Омега» виплатила 255 тисяч гривень.

Всього з початку листопада було зроблено 202 виплати, більша частина з яких - по договорах КАСКО. З початку року СК «Омега» виплатила понад30 мільйонів гривень страхових відшкодувань.

СК “Омега” створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності та ділової репутації учасників страхового ринку.

Isabel 12.05.2012, 11:26
It's about time smeonoe wrote about this.
Переглянути всі 1      Написати коментар
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
ОСТАННІ НОВИНИ
У Мінагрополітики заявляють, що Присяжнюк щодо змін державного устрою не висловлювався - 18:35
У Парижі 16 лютого пройде Артмайдан - 17:45
Швеція випала з десятки найбільших інвесторів в Україну - 17:29
Міліція вночі шукала вибухівку на залізничних вокзалах Києва - 17:14
Hyundai можуть повернути ще в лютому - 16:59
В ПР кажуть, що Яценюк втратив свій шанс стати прем'єром - 16:28
УДАР запропонував свій проект змін до Конституції? - 16:13
Кернес виписав собі премію за роботу в січні - 15:57
Fitch знизило рейтинг "Укрзалізниці" - 15:41
ОСТАННI В РОЗДIЛI
За грудень – січень користувачів SINOPTIK.ua стало на дві третини більше
Денна аудиторія SINOPTIK.ua за два місяці збільшилась на дві третини. Сьогодні кожен сьомий український інтернет-користувач дізнається погоду на цьому ресурсі
14 лютого, 15:31 -
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ОБГОВОРЕННЯ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
Суд виправдав Попова та Сівковича

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.