Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Страховому ринку України необхідний закон, який визначив би права недержавних служб безпеки


17 грудня 2009, 12:10Написати коментар 0
Версія для друку 

Страховий ринок потребує створення законодавчої бази, яка чітко визначить права недержавних служб безпеки, що дозволить їм здійснювати дії, необхідні для виявлення і запобігання фактів страхового шахрайства. Таку думку висловив начальник служби безпеки СК «Омега» Олександр Горбач.

«На мій погляд, доцільно було б провести низку ефективних організаційно-правових загальносоціальних заходів, направлених на протидію організованій злочинності. Зокрема, необхідно на державному рівні розробити стратегію і тактику боротьби з нею, створити законодавчу базу, яка визначила б правовий статус недержавних служб безпеки, наділивши їх правами, необхідними для виконання поставлених завдань», - сказав він.

За його словами, на сьогоднішній день в Україні немає закону, який би регламентував роботу недержавних служб безпеки, що істотно ускладнює їх роботу.

«В даний час в Україні немає поняття «страхове шахрайство», немає і спеціалізованих міліційних підрозділів, які працюють в цьому напрямку. Окрім цього, відносини страхових компаній з правоохоронними органами не завжди складаються просто. В більшості випадків все вирішується на особистих контактах. Тому, якщо ми передаємо інформацію в правоохоронні органи, і в матеріалах містяться тлише ознаки шахрайської події - то в 99% випадків органи внутрішніх справ ці матеріали розслідувати не будуть», - розповідає Горбач.

З початку 2009 року служба безпеки СК «Омега» попередила 33 спроби страхового шахрайства, що дозволило заощадити компанії близько 700 тисяч гривень.

СК “Омега” створена в 1994 році. Компанія входить в 20-ку лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Переглянути всі 0      Написати коментар
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
ОСТАННІ НОВИНИ
У Мінагрополітики заявляють, що Присяжнюк щодо змін державного устрою не висловлювався - 18:35
У Парижі 16 лютого пройде Артмайдан - 17:45
Швеція випала з десятки найбільших інвесторів в Україну - 17:29
Міліція вночі шукала вибухівку на залізничних вокзалах Києва - 17:14
Hyundai можуть повернути ще в лютому - 16:59
В ПР кажуть, що Яценюк втратив свій шанс стати прем'єром - 16:28
УДАР запропонував свій проект змін до Конституції? - 16:13
Кернес виписав собі премію за роботу в січні - 15:57
Fitch знизило рейтинг "Укрзалізниці" - 15:41
ОСТАННI В РОЗДIЛI
За грудень – січень користувачів SINOPTIK.ua стало на дві третини більше
Денна аудиторія SINOPTIK.ua за два місяці збільшилась на дві третини. Сьогодні кожен сьомий український інтернет-користувач дізнається погоду на цьому ресурсі
14 лютого, 15:31 -
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ОБГОВОРЕННЯ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
Суд виправдав Попова та Сівковича

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.