Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

ВАТ «УСК «Дженералі Гарант» відшкодувало майже 174 тис. грн. власнику Mercedes S550


12 сiчня 2010, 17:20Написати коментар 2
Версія для друку 

В результаті ДТП, що трапилась в м. Дніпропетровськ, ушкоджень зазнали відразу три автомобіля. Згідно інформації щодо транспортної пригоди, зіткнулись автомобіль BMW з автомобілем Mercedes S550, що є застрахованим за ризиком повного КАСКО в ВАТ «УСК «Дженералі Гарант». Після першого удару автомобіль клієнта відкинуло в сторону, що призвело до зіткнення із автомобілем Mercedes, який знаходився поруч. Внаслідок цього, застрахований автомобіль клієнта «Дженералі Гарант» отримав пошкодження лівої та правої сторін кузова.

Згідно договору добровільного страхування наземних транспортних засобів (КАСКО) Дніпропетровська філія ВАТ «УСК «Дженералі Гарант» здійснила страхове відшкодування в повному об`ємі на суму майже 174 тис. грн.

ВАТ «УСК «Дженералі Гарант» входить до складу Generali Group, що є однією з найбільших страхових груп в світі, із загальним прибутком в ? 69 млрд. включаючи 2008р. Generali Group оперує в 64 країнах, та має понад 60 млн. клієнтів у всьому світі. Assicurazioni Generali (51% акцій) та PPF Group (49% акцій) створили недавно акціонерне товариство Generali PPF Holding B.V, що оперує у 14 країнах Центральної та Східної Європи. ВАТ «УСК «Дженералі Гарант» у близькому майбутньому стане членом Generali PPF Holding після завершення усіх необхідних операцій щодо вступу. Разом з активами своїх дочірніх компаній, активи Generali PPF Holding становлять близько 12 млрд. EUR, а кількість клієнтів компанії - понад 10 млн., що робить Generali PPF Holding однією з найбільших страхових груп регіону. Generali PPF Holding зареєстровано у Голандії, а його головний офіс знаходиться у Празі, Чехія.

Kalin 05.01.2012, 05:25
The genuis store called, they're running out of you.
Liliam 03.01.2012, 13:57
Your article perfectly shows what I neeedd to know, thanks!
Переглянути всі 2      Написати коментар
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
ОСТАННІ НОВИНИ
У Мінагрополітики заявляють, що Присяжнюк щодо змін державного устрою не висловлювався - 18:35
У Парижі 16 лютого пройде Артмайдан - 17:45
Швеція випала з десятки найбільших інвесторів в Україну - 17:29
Міліція вночі шукала вибухівку на залізничних вокзалах Києва - 17:14
Hyundai можуть повернути ще в лютому - 16:59
В ПР кажуть, що Яценюк втратив свій шанс стати прем'єром - 16:28
УДАР запропонував свій проект змін до Конституції? - 16:13
Кернес виписав собі премію за роботу в січні - 15:57
Fitch знизило рейтинг "Укрзалізниці" - 15:41
ОСТАННI В РОЗДIЛI
За грудень – січень користувачів SINOPTIK.ua стало на дві третини більше
Денна аудиторія SINOPTIK.ua за два місяці збільшилась на дві третини. Сьогодні кожен сьомий український інтернет-користувач дізнається погоду на цьому ресурсі
14 лютого, 15:31 -
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ОБГОВОРЕННЯ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
Суд виправдав Попова та Сівковича

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.