Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

СК «Омега» застрахувала майновий комплекс ТОВ «Агрохолдинг»


02 березня 2010, 18:00Написати коментар 1
Версія для друку 

Страхова компанія «Омега» застрахувала майновий комплекс ТОВ «Агрохолдинг», який розташований в м. Гостомель (Київська обл.). Страхова сума за договором склала 52 мільйони 404 тисячі гривень.

Договір страхування був укладений Київською регіональною дирекцією СК «Омега» в результаті вдало проведених переговорів. По даному об'єкту була проведена ретельна експертиза об'єкту андеррайтерами та фахівцями СК «Омега».

Договором покриваються наступні ризики: вогонь, стихійні явища, вибух, аварія, витікання рідини, протиправні дії третіх осіб, падіння пілотованих літальних апаратів та їх уламків.

«Нам приємно, що таке велике підприємство, як «Агрохолдинг» довірило нам захист свого майна. Це свідчить про високий ступінь довіри до нашої компанії, - коментує новину начальник управління андеррайтингу майнових ризиків СК «Омега» Світлана Безлобова, - Також, хочу додати, що для підприємств такого рівня ми завжди готові розглядати ексклюзивні умови страхування».

ТОВ «Агрохолдинг» це оптове підприємство - оператор українського ринку овочів. Виробничо-складський комплекс класу А, що належить компанії, обладнаний відповідно до найсучасніших технологій переробки і зберігання овочів, що дозволяє, при роботі до 12 - ти годин в день, переробляти більше 40 000 тонн продукції на рік.

СК «Омега» створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Allen 02.08.2012, 20:52
An intelligent point of view, well expseresd! Thanks!
Переглянути всі 1      Написати коментар
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
ОСТАННІ НОВИНИ
У Мінагрополітики заявляють, що Присяжнюк щодо змін державного устрою не висловлювався - 18:35
У Парижі 16 лютого пройде Артмайдан - 17:45
Швеція випала з десятки найбільших інвесторів в Україну - 17:29
Міліція вночі шукала вибухівку на залізничних вокзалах Києва - 17:14
Hyundai можуть повернути ще в лютому - 16:59
В ПР кажуть, що Яценюк втратив свій шанс стати прем'єром - 16:28
УДАР запропонував свій проект змін до Конституції? - 16:13
Кернес виписав собі премію за роботу в січні - 15:57
Fitch знизило рейтинг "Укрзалізниці" - 15:41
ОСТАННI В РОЗДIЛI
За грудень – січень користувачів SINOPTIK.ua стало на дві третини більше
Денна аудиторія SINOPTIK.ua за два місяці збільшилась на дві третини. Сьогодні кожен сьомий український інтернет-користувач дізнається погоду на цьому ресурсі
14 лютого, 15:31 -
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ОБГОВОРЕННЯ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
Суд виправдав Попова та Сівковича

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.