Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

ВАТ «УСК «Дженералі Гарант» відшкодувало 465 тис. грн. за викрадений LEXUS


25 березня 2010, 18:00Написати коментар 0
Версія для друку 

У лютому 2010 року клієнту ВАТ «УСК «Дженералі Гарант», власнику транспортного засобу LEXUS GX 470, було здійснено страхове відшкодування за полісом КАСКО. У зв’язку з незаконним заволодінням,а саме угоном автомобіля LEXUS GX 470, що трапилось по вул. Горького в м. Київ, ВАТ «УСК «Дженералі Гарант» здійснило виплату на суму 465 465 грн. За даним страховим випадком порушено кримінальну справу. Особа, що здійснила угон авто, слідством поки не встановлена.

Відшкодування здійснено в повному об’ємі.

Дженералі Гарант входить до складу Generali Group, що є однією з найбільших страхових груп в світі, із загальним прибутком в ? 69 млрд. включаючи 2008р. Generali Group оперує в 64 країнах, та має понад 60 млн. клієнтів у всьому світі. Assicurazioni Generali (51% акцій) та PPF Group (49% акцій) створили недавно акціонерне товариство Generali PPF Holding B.V., що оперує у 14 країнах Центральної та Східної Європи. Дженералі Гарант у близькому майбутньому стане членом Generali PPF Holding B.V. після завершення усіх необхідних операцій щодо вступу. Разом з активами своїх дочірніх компаній, активи Generali PPF Holding B.V. становлять близько 12 млрд. EUR, а кількість клієнтів компанії - понад 10 млн., що робить Generali PPF Holding B.V. однією з найбільших страхових груп регіону. Generali PPF Holding B.V. зареєстровано у Голандії, а її головний офіс знаходиться у Празі, Чехія.

Переглянути всі 0      Написати коментар
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
ОСТАННІ НОВИНИ
У Мінагрополітики заявляють, що Присяжнюк щодо змін державного устрою не висловлювався - 18:35
У Парижі 16 лютого пройде Артмайдан - 17:45
Швеція випала з десятки найбільших інвесторів в Україну - 17:29
Міліція вночі шукала вибухівку на залізничних вокзалах Києва - 17:14
Hyundai можуть повернути ще в лютому - 16:59
В ПР кажуть, що Яценюк втратив свій шанс стати прем'єром - 16:28
УДАР запропонував свій проект змін до Конституції? - 16:13
Кернес виписав собі премію за роботу в січні - 15:57
Fitch знизило рейтинг "Укрзалізниці" - 15:41
ОСТАННI В РОЗДIЛI
За грудень – січень користувачів SINOPTIK.ua стало на дві третини більше
Денна аудиторія SINOPTIK.ua за два місяці збільшилась на дві третини. Сьогодні кожен сьомий український інтернет-користувач дізнається погоду на цьому ресурсі
14 лютого, 15:31 -
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ОБГОВОРЕННЯ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
Суд виправдав Попова та Сівковича

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.