Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

СК «Омега» застрахувала 8-тисячний колектив «Полтавського ГЗК»


13 квiтня 2010, 12:03Написати коментар 0
Версія для друку 

Страхова компанія «Омега» і ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» уклали третій за рахунком договір медичного страхування трудового колективу підприємства.

Згідно з угодою, медичну страховку співробітники «Полтавського ГЗК» отримуватимуть за програмою «Корпоративна +». Страхова сума на кожного застрахованого складає 15 тисяч гривень.

За словами начальника управління медичного страхування СК «Омега» Владислава Ярчевського, 2009 рік став випробуванням для компаній тих, що пропонують послуги ДМС.

«Зростання кількості інфекційних захворювань, карантинні заходи, пов'язані з епідемією грипу, одночасне збільшення вартості лікарських препаратів і медичних послуг - все це стало випробуванням на міцність і для нашої компанії. Але СК «Омега» чітко і в повному об'ємі виконала свої зобов'язання перед підприємством і всі члени колективу вчасно отримували медичну допомогу і лікарські препарати», - розповів він.

Ярчевський також відзначив, що останнім часом спостерігається збільшення попиту на ДМС. «Це пов'язано із зростанням вартості лікарських препаратів і медичної допомоги. Люди, бажаючи скоротити власні витрати, прагнуть перекласти їх на страхову компанію», - додав він.

ВАТ «Полтавський ГЗК» - один з найбільших в Україні виробників і експортерів залізорудних окатишів, що використовуються в чорній металургії і виробництві стали. Комбінат в даний час розробляє два родовища залізняку. Основним акціонером підприємств є компанія «Феррекспо».

На даний момент СК «Омега» вже забезпечує медичний захист колективів ХК «АвтоКРаЗ», ВАТ «Росава», ВАТ «Киевмедпрепарат», «Полтавського Університету споживчої кооперації України», «Полтавської Державної Аграрної Академії», Виконкому Жовтневого району м. Полтави та інших підприємств.

Переглянути всі 0      Написати коментар
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
ОСТАННІ НОВИНИ
У Мінагрополітики заявляють, що Присяжнюк щодо змін державного устрою не висловлювався - 18:35
У Парижі 16 лютого пройде Артмайдан - 17:45
Швеція випала з десятки найбільших інвесторів в Україну - 17:29
Міліція вночі шукала вибухівку на залізничних вокзалах Києва - 17:14
Hyundai можуть повернути ще в лютому - 16:59
В ПР кажуть, що Яценюк втратив свій шанс стати прем'єром - 16:28
УДАР запропонував свій проект змін до Конституції? - 16:13
Кернес виписав собі премію за роботу в січні - 15:57
Fitch знизило рейтинг "Укрзалізниці" - 15:41
ОСТАННI В РОЗДIЛI
За грудень – січень користувачів SINOPTIK.ua стало на дві третини більше
Денна аудиторія SINOPTIK.ua за два місяці збільшилась на дві третини. Сьогодні кожен сьомий український інтернет-користувач дізнається погоду на цьому ресурсі
14 лютого, 15:31 -
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ОБГОВОРЕННЯ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
Суд виправдав Попова та Сівковича

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.