Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

СК «Омега» попередила дві спроби шахрайства


06 травня 2010, 12:00Написати коментар 0
Версія для друку 

Дві спроби шахрайства на загальну суму 248,5 тис. грн. були зафіксовані і попереджені страховою компанією «Омега» в квітні.

У Полтаві 230 тис. грн. страхового відшкодування намагався отримати власник автомобіля Honda Accord за договором страхування КАСКО. Клієнт в заяві на компенсацію вказав місце події, яка, як з'ясувалося в результаті транспортно-трасологічної експертизи, не була насправді місцем ДТП. У зв'язку з цим, СК «Омега» була вимушена відмовити у виплаті недобросовісному клієнтові.

У виплаті 18,5 тис.грн. було відмовлено власникові автомобіля Dodge Caliber. При перевірці документів наданих в страхову компанію для отримання виплати з'ясувалося, що права на управління транспортним засобом були підроблені. Підтвердженням даного факту є відповідь МРЕО на запит СК «Омега».

Крім того, із-за неуважності не зміг отримати виплату клієнт СК «Омега», який при підписанні договору страхування, забув вказати в числі осіб, допущених до управління автомобілем свого водія. На момент ДТП саме водій знаходився за кермом авто, що і підтверджене довідкою ДАІ.

СК «Омега» нагадує, що при укладенні договору необхідно уважно вивчати умови страхування.

СК «Омега» створена в 1994 році. Компанія є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» та є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Переглянути всі 0      Написати коментар
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
ОСТАННІ НОВИНИ
У Мінагрополітики заявляють, що Присяжнюк щодо змін державного устрою не висловлювався - 18:35
У Парижі 16 лютого пройде Артмайдан - 17:45
Швеція випала з десятки найбільших інвесторів в Україну - 17:29
Міліція вночі шукала вибухівку на залізничних вокзалах Києва - 17:14
Hyundai можуть повернути ще в лютому - 16:59
В ПР кажуть, що Яценюк втратив свій шанс стати прем'єром - 16:28
УДАР запропонував свій проект змін до Конституції? - 16:13
Кернес виписав собі премію за роботу в січні - 15:57
Fitch знизило рейтинг "Укрзалізниці" - 15:41
ОСТАННI В РОЗДIЛI
За грудень – січень користувачів SINOPTIK.ua стало на дві третини більше
Денна аудиторія SINOPTIK.ua за два місяці збільшилась на дві третини. Сьогодні кожен сьомий український інтернет-користувач дізнається погоду на цьому ресурсі
14 лютого, 15:31 -
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ОБГОВОРЕННЯ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
В ПР почали інформподготовку до відмови Януковича від коаліційного уряду
Суд виправдав Попова та Сівковича

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.