Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Кримські "професіонали" руйнують Північно-Кримський канал

19 травня 2014, 13:10

Написати коментар 0      Версія для друку 

Некваліфіковані працівники зруйнували у Криму споруди Північно-Кримського каналу і намагаються тепер отримати воду, прориваючи поза цими спорудами арики.

Про це заявив журналістам голова Херсонської ОДА Юрій Одарченко, передає "Укрінформ".

"Плани (самопроголошеної кримської влади - ред.) стосовно того, що вони, захопивши споруди Північно-Кримського каналу, зможуть подавати воду сільгоспвиробникам та у водосховища, не виправдалися", - розповів Одарченко.

"Вони наповнили ці служби некваліфікованими людьми, які, ми маємо інформацію, вже зруйнували на території Криму самі споруди Північно-Кримського каналу, і намагаються відібрати воду поза спорудами, просто прориваючи якісь арики", - пояснив він.

За словами губернатора, те, що Крим сьогодні не може отримати дніпровську воду спричинено безвідповідальною позицією тих людей, які називають себе владою в Криму.

Що ж до сільгоспвиробників Херсонщини, то вони отримують зараз для своїх потреб дніпровську воду із каналу на всіх територіях області, які ним обслуговуються.

У той же час "віце-прем'єр" Криму Рустам Теміргалієв заявив, що півострів забезпечується власною водою.

"Перша кримська вода прийшла до Феодосії і Судака! Проект перекидання води з передгірних водосховищ на схід півострова реалізований через річки Салгир і Біюк-Карасу по руслу Північно-Кримського каналу", - написав він у своєму Facebook.

Як відомо, Північно-Кримський канал є найбільшою в Європі гідротехнічною спорудою і забезпечує водою для зрошування Херсонщину і Крим.

Українська правда

Переглянути всі 0      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.