Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Луценко просить Європу відрядити в Україну «авторитетну місію»

04 грудня 2013, 16:21

Написати коментар 0      Версія для друку 

Європа має стати посередником між українськими владою та опозицією, щоб унеможливити силовий варіант розв'язку подій і уникнути міжнародної ізоляції країни.

Таку думку висловив екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко на прес-конференції в Києві.

За його словами, зараз в Україні «дуже пахне» силовим сценарієм, який принесе користь лише Кремлю.

«Сьогодні дуже зручний час для кривавої розв'язки в інтересах Кремля. Ще одна кров на Майдані, не дай Бог, труп на Майдані – означає, що Янукович стане вигнанцем в Європі, і автоматично – рабом Кремля», - пояснив Луценко.

Він закликає діяти в найкоротші терміни.

«Я хочу, щоб це зупинилось. Треба діяти негайно, буквально, в лічені години. У Києві має з'явитися авторитетна місія, яка почне розмову з владою», - закликав Луценко.

Луценко висловив предмет перемовин: очистити вулиці Києва від силовиків і «тітушок», відправити у відставку уряд, випустити незаконно затриманих людей.

Він закликав також протестуючих не скидати обертів протесту.

«Майдан має продовжуватись, він не має зменшувати своєї потуги, бо тільки він дає силу опозиції нав'язувати план мирної законодавчої революції. Більше того, саме Майдан є джерелом можливого розколу правлячої більшості», - заявив Луценко.

«Європа мусить допомогти нам. Якщо голос демократії не чує нинішня авторитарна влада, Європа мусить ударити в больову точку цього режиму», - додав він.

Луценко вказав на ці «больові точки».

«Це їхні рахунки, нерухомість і бізнеси за кордоном. Достатньо почати розслідування по відмивання коштів щодо сімейного банку ВБР, щоби Янукович повернувся з китайських музеї і зайнявся роботою», - пояснив Луценко.

Українська правда

ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.