Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Яценюк озвучив вимоги для переговорів із владою

12 грудня 2013, 14:32

Написати коментар 4      Версія для друку 

Опозиція оголосила три бачення перемовин з владою і наполягає, що на переговори має бути мандат Майдану.

Про це в четвер заявив на брифінгу в Штабі національного спротиву голова Політради ВО «Батьківщина» та фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

За його словами, щодо переговорів для виходу з економічної та політичної кризи є «три бачення»: «хто буде проводити перемовини і яке представництво на цих перемовинах культурної, інтелектуальної української еліти; присутність високопосадовців ЄС; і конкретно, про що перемовини і який результат ці перемовини повинні принести».

«Ми жорстко стоїмо на цих позиціях», - сказав голова Політради «Батьківщини».

«Ми зробили висновки з багатьох років української політичної діяльності. Жодних перемовин без мандату Майдану. Люди повинні видати такий мандат», - наголосив Яценюк.

Він зазначив, що одними із досягнень Майдану є те, що «люди повстали і втримали Майдан, почали випускати активістів, і влада сама заявила про те, що вона хоче перемовин».

Він також нагадав три вимоги Майдану: притягнути до відповідальності тих, хто давав вказівку розганяти Майдан, остаточно звільнити всіх, хто незаконно заарештовані як активісти Майдану, і відправити у відставку тих, хто відповідальні за економічну і політичну кризу в країні.

Українська правда

Сергей 12.12.2013, 15:08
При чем тут Яценюк, Кличко и Тягнибок? Они просто "вылезли" под шумок! И большая доля вины за побоище на их совести. Должны быть представители Майдана, общественности.
Александр 12.12.2013, 15:06
А Тимошенко здесь причем?
Олександр 12.12.2013, 14:58
Ну не розумію, чому Яценюк, Тягнибок або Кличко повинні вести перемовини. Це не їх майдан. Вони взагалі тут випадкові люди. Громада майдану повинна обрати собі інших лідерів, здатних вести перемовини.
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.