Яценюк озвучив вимоги для переговорів із владою


12 грудня 2013, 14:32 -

Опозиція оголосила три бачення перемовин з владою і наполягає, що на переговори має бути мандат Майдану.

Про це в четвер заявив на брифінгу в Штабі національного спротиву голова Політради ВО «Батьківщина» та фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

За його словами, щодо переговорів для виходу з економічної та політичної кризи є «три бачення»: «хто буде проводити перемовини і яке представництво на цих перемовинах культурної, інтелектуальної української еліти; присутність високопосадовців ЄС; і конкретно, про що перемовини і який результат ці перемовини повинні принести».

«Ми жорстко стоїмо на цих позиціях», - сказав голова Політради «Батьківщини».

«Ми зробили висновки з багатьох років української політичної діяльності. Жодних перемовин без мандату Майдану. Люди повинні видати такий мандат», - наголосив Яценюк.

Він зазначив, що одними із досягнень Майдану є те, що «люди повстали і втримали Майдан, почали випускати активістів, і влада сама заявила про те, що вона хоче перемовин».

Він також нагадав три вимоги Майдану: притягнути до відповідальності тих, хто давав вказівку розганяти Майдан, остаточно звільнити всіх, хто незаконно заарештовані як активісти Майдану, і відправити у відставку тих, хто відповідальні за економічну і політичну кризу в країні.

Українська правда
©2002-2008, 4post
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua.