Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Росія іменем Януковича просить українців розпалювати в Україні сепаратизм

28 березня 2014, 15:48

Написати коментар 1      Версія для друку 

Віктор Янукович у зверненні до українського народу закликав проводити референдум про статус кожного регіону в складі України.

Таке звернення Януковича наводить російське агентство ИТАР-ТАСС.

"Як президент, який з вами думками й душею, закликаю кожного розсудливого громадянина України - не дайте самозванцям вас використовувати! Вимагайте проведення референдуму про визначення статусу кожного регіону в складі України", - говориться у зверненні Януковича.

В зверненні від імені Януковича все, що відбувалося й відбувається в останні місяці в Україні, називається "збройним державним переворотом, який був зроблений опозицією на зброї терористичних угруповань за повної підтримки деяких Західних держав".

"Абсолютно логічно, що протест, який розпалюється на Південному-Сході України - це природня реакція густонаселеного промислового краю на збройний державний переворот", - заявив він.

"Самозванці не мають мандата довіри українського народу, не мають права позбавляти кожного громадянина України його права голосу, шляхом внесення антиконституційних змін у законодавство, у тому числі й про вибори президента", - підкреслив Янукович.

"Анархія, що діється на вулицях нашої країни, не має нічого спільного з демократією", - переконаний Янукович, який вже понад місяць перебуває у Росії.

"Нехай хоч одна західна держава назве демократичними кроки, що вживають нинішніми "керівниками". Не думаю, що хтось з європейських чиновників високого рангу привселюдно визнає нормальним розстріли й грабежі на вулицях їх держав, коли терористи називаються активістами, яким безкарно дозволено вбивати й грабувати людей", - сказав Янукович.

Тільки всеукраїнський референдум, а не екстрені дострокові вибори президента можуть у значній мірі стабілізувати політичну ситуацію й зберегти суверенітет і цілісність України, вважає Янукович.

Внесені в законодавство "антиконституційні зміни", у тому числі й про вибори президента України, "виключають можливість чесних виборів, коли б вони не відбулися", впевнений він.

"Нинішня так звана влада прийняла пакет законів, що прямо порушують Конституцію України. Ці закони були прийняті під тиском "майдану". Над багатьма народними депутатами і їх родинами відбувалися акти насильства, не говорячи вже про постійні погрози", - говориться в його зверненні.

При цьому агентство називає Януковича "українським лідером".

Українська правда

Дмитрий 28.03.2014, 16:00
Путин убил Януковича и от его имени лепят черт знает что.
Переглянути всі 1      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.