Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Сепаратисти оголосили про створення "Харківської народної республіки"

08 квiтня 2014, 10:31

Написати коментар 2      Версія для друку 

На проросійському мітингу в Харкові, який зібрався біля облдержадміністрації, сепаратисти висловили недовіру депутатам Харківської облради.

Крім того, був зачитаний поіменний список тих людей, які записалися в "альтернативні депутати" і мають намір провести сесію, щоб призначити референдум.

Серед "альтернативних депутатів" - Костянтин Долгов, Єгор Логвінов, Євген Гутков, Віталій Саттаров, Павло Тищенко та інші.

"Альтернативним депутатам" не вдалося пройти в будівлю обладміністрації, бо прохід блокується міліцією. У зв'язку з цим вони провели так звану "сесію" прямо у вестибюлі будівлі. Там оголосили про кілька рішень.

"Виконуючий обов'язки Харківської облради "Рада депутатів харківської територіальної громади" (так називають свій орган сепаратисти) ухвалила рішення про створення суверенної держави під назвою "Харківська народна республіка", яка "будуватиме відносини з іншими державами відповідно до міжнародного права".

Це рішення, як заявляють сепаратисти, набирає чинності після затвердження на загальнообласному референдумі.

Крім того, ухвалене рішення "звернутися до президента України Віктора Януковича" з тим, щоб він легітимізував це зібрання і його документи, а також до уряду Російської Федерації з проханням забезпечити мирне проведення в Харківській області референдуму в якості посередників.

Потім один з "альтернативних" Єгор Логінов оголосив, що половина мітингувальників відправиться до будівлі СБУ на Мироносицькій. Однак штурму будівлі на час написання новини не було.

Як відомо, в понеділок увечері проросійськи налаштовані учасники масових акцій у Харкові "розсіяли" учасників мітингу за єдину Україну в центрі Харкова, чоловік і жінка - учасники мітингу за єдину Україну - отримали травми голови.

Раніше сепаратисти проголосили створення "Донецької республіки" та "увійшли" до Росії.

Українська правда

гость 08.04.2014, 10:45
опаздываете с новостями
Лайош 08.04.2014, 10:44
Якого хріна в такому стилі писати, коли вже їх всіх посадили в автозаки. Те що оголосили терористи немає жодного значення. І за нормами журналістики - це в загалі не дозволяється. Холуї, навчіться журналістиці і статті писати з таким титлом: "Терористи хочуть в Росію" Ваш дискурс, дебіли, тільки працює на Росію
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.