Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Сепаратисти Луганщини нарахували собі 94-98% за "самостійність"

12 травня 2014, 10:20

Написати коментар 0      Версія для друку 

Сепаратисти стверджують, що "самостійність" проголошеної "Луганської народної республіки" на так званому "референдумі" підтримали 94-98% виборців.

Такі попередні "результати" озвучив один із лідерів сепаратистів Луганщини, який називає себе "головою ЦВК з проведення референдуму про статус Луганської області" Олександр Малихін, якого цитує російське інформагентство "Новости".

"На сьогоднішній ранок оброблено 28 територіальних комісій. Очікуємо дані з територіальних комісій зі складних районів, там, де хлопці потрапляють під вплив Національної гвардії, за проміжним даними, за державну самостійність Луганської народної республіки проголосували 94-98% виборців", - заявив Малихін.

За його словами, точніші дані очікуються на 12:00 за Києвом у понеділок після отримання даних із "проблемних територіальних виборчих округів", а також даних про результати голосування "жителів регіону" у Москві.

Малихін затверджує, що "у цілому голосування відбулося".

За його словами, усього на території Луганської області – 32 територіальних виборчих дільниці.

Василь Нікітін, який називає себе прес-секретарем "Армії Південного Сходу", заявив, що результати референдуму і план подальших дій Луганської народної республіки буде оголошено на мітингу 12 травня.

"У понеділок о 17 або 18 годині відбудеться всенародний мітинг, де ми плануємо оголосити офіційні результати референдуму й обговорити подальші дії Луганської народної республіки", - сказав він, цитує РІА "Новости".

Нікітін додав, що членів виборчої комісії, які везуть у Луганськ протоколи, супроводжує збройна охорона у зв'язку з інформацією про можливі провокації й спроби відібрати протоколи з результатами голосування.

Раніше один із лідерів донецьких сепаратистів Роман Лягін, який відповідає за підрахунок голосів, заявив, що явка на так званому "референдумі"у його області склала 74,87%. За словами Лягіна, у Донецькій області 89,07 % проголосували за визнання самопроголошеної ДНР, проти - 10,19 %, 0,74 % "бюлетенів" визнані зіпсованими.

Українська правда

Переглянути всі 0      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.