Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Скасування особливого статусу Донбасу не означає припинення перемир'я, - АП

04 листопада 2014, 11:05

Написати коментар 0      Версія для друку 

Радник Президента України Олег Медведєв заявляє, що ймовірне скасування закону про особливий статус Донбасу не означатиме переходу до відновлення військових дій з боку сил АТО.

Про це Медведєв заявив РБК-Україна.

"Питання про скасування закону розглядатимуть сьогодні на засіданні РНБО. Скасування закону абсолютно не означає переходу до відновлення військових дій. Українське керівництво залишається прихильним до стратегії пошуку мирних шляхів урегулювання проблеми на Донбасі", - зазначив радник.

"Так звані вибори завдають удару по мирному процесу, але не роблять цей процес незворотним, і вони не означають, що все настільки втрачено, що потрібно припинити будь-які зусилля з пошуку мирного вирішення проблеми", - заявив Медведєв.

Нагадаємо, 3 листопада Президент України Петро Порошенко заявив, що запропонує РНБО скасувати закон про особливий статус кількох районів Донбасу, який передбачає, зокрема, проведення на Донбасі місцевих виборів 7 грудня 2014 р. Причиною такої заяви Порошенка послужило проведення в ДНР і ЛНР 2 листопада "виборів" лідерів цих організацій.

Переглянути всі 0      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.