Європа може ввести персональні санкції до представників української влади, - Катеринчук06 грудня 2013, 13:44 -

«Європа може ввести персональні санкції по відношенню до представників української влади, якщо вона проігнорує волю громадян», - про це сказав сьогодні під час виступу зі сцени Євромайдану у Києві лідер Європейської партії України, народний депутат України Микола Катеринчук.

«Наші колеги по Альянсу лібералів та демократів за Європу, котрі приїхали з Литви аби нас підтримати, сьогодні виголосили на центральній площі країни резолюцію Сейму Литовської Республіки про політичну ситуацію в Україні. Зокрема у резолюції міститься заклик до діалогу влади з опозицією, не вдаватися до насильства, встановити винних у побитті учасників мирних акцій та ініціатива провести найближчим часом у Вільнюсі сесію асамблеї членів Сейму Литви, Сейму і Сенату Польщі та Верховної ради України», - розповів Микола Катеринчук.

«Формат резолюції - це демонстрація політичної волі дипломатичною мовою. Литовці, як і представники інших країн, не можуть напряму втручатися у внутрішні справи України, але вони готові застосувати всі необхідні дії і свої можливості для того, щоб забезпечити мирні зібрання, мирні протести в Україні», - наголосив народний депутат. – «Подібні резолюції можуть бути розглянуті усіма парламентами Євросоюзу».

Довідка: Учора на Євромайдан з метою підтримки Європейської партії України прибули литовські ліберали Раймондас Імбрасас (генеральний секретар партії Ліберальний рух Литви) та Гінтарас Степонавічус (перший віце-президент ЛРЛ). Ліберальний рух Литви, так само, як і Європейська партія України, є членом АЛДЄ – Альянсу лібералів та демократів за Європу.

Прес-служба Європейської партії України
©2002-2008, 4post
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua.