Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Європа може ввести персональні санкції до представників української влади, - Катеринчук


06 грудня 2013, 13:44

Написати коментар 1      Версія для друку 

«Європа може ввести персональні санкції по відношенню до представників української влади, якщо вона проігнорує волю громадян», - про це сказав сьогодні під час виступу зі сцени Євромайдану у Києві лідер Європейської партії України, народний депутат України Микола Катеринчук.

«Наші колеги по Альянсу лібералів та демократів за Європу, котрі приїхали з Литви аби нас підтримати, сьогодні виголосили на центральній площі країни резолюцію Сейму Литовської Республіки про політичну ситуацію в Україні. Зокрема у резолюції міститься заклик до діалогу влади з опозицією, не вдаватися до насильства, встановити винних у побитті учасників мирних акцій та ініціатива провести найближчим часом у Вільнюсі сесію асамблеї членів Сейму Литви, Сейму і Сенату Польщі та Верховної ради України», - розповів Микола Катеринчук.

«Формат резолюції - це демонстрація політичної волі дипломатичною мовою. Литовці, як і представники інших країн, не можуть напряму втручатися у внутрішні справи України, але вони готові застосувати всі необхідні дії і свої можливості для того, щоб забезпечити мирні зібрання, мирні протести в Україні», - наголосив народний депутат. – «Подібні резолюції можуть бути розглянуті усіма парламентами Євросоюзу».

Довідка: Учора на Євромайдан з метою підтримки Європейської партії України прибули литовські ліберали Раймондас Імбрасас (генеральний секретар партії Ліберальний рух Литви) та Гінтарас Степонавічус (перший віце-президент ЛРЛ). Ліберальний рух Литви, так само, як і Європейська партія України, є членом АЛДЄ – Альянсу лібералів та демократів за Європу.

Прес-служба Європейської партії України

Андрей 06.12.2013, 13:57
Сколько можно уже говорить про санкции? Когда уже весь цивилизованный мир поймет, что Янукович и его окружение уничтожают 45 млн. людей в Украине, и не знает предела в личном обогащении! Все его окружение, РНБО, члены кабинета министров, все члены партии регионов и коммуняки должны быть невыездыми, их счета и недвижимость за рубежом должны быть конфискованы! Тоже самое должно быть применено к их семьям!
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.