Львівським «регіоналам» дали два дні, щоб вийти з партії


06 грудня 2013, 18:35 -

Жителі Львівської області мають влаштувати економічний бойкот компаніям, якими володіють члени Партії регіонів, заявив на прес-конференції депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Йосип Ситник.

«Треба закликати людей бойкотувати бізнес Партії регіонів, потрібно активно починати такі дії щодо їхніх торгових марок, магазинів і їхніх підприємств. Біля них щодня повинні проходити пікети, учасники яких повинні роздавати листівки із закликами не купувати їхню продукцію, біля гіпермаркетів «Шок», «Ріо», біля магазинів «Родинної ковбаски» - нехай цю ковбаску їсть тільки «Беркут!» - заявив він.

Між тим, у п'ятницю на Євромайдані у Львові було оприлюднено звернення до членів Партії регіонів, яких закликають виходити з партії у зв'язку з діями влади з розгону мирної акції протесту в Києві 30 листопада.

У документі зазначено, що представники Партії регіонів несуть моральну і політичну відповідальність за дії керівництва партії, яка очолює владу в Україні.

У зверненні сказано, що львівський Євромайдан дає членам Партії регіонів дві доби для того, щоб оприлюднити або надіслати на адресу львівського Євромайдану копії заяв про вихід із Партії регіонів або з фракцій партії у місцевих радах. Якщо ж до зазначеного часу цього не буде, то компаніям і торговим маркам, які належать членам Партії регіонів, буде оголошено повний бойкот.

Дзеркало тижня
©2002-2008, 4post
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua.