Янукович подякував Пан Гі Муну за "виважену позицію"


07 лютого 2014, 16:01 -

Українська влада вдячна керівництву Організації Об'єднаних націй за збалансовану й виважену позицію відносно політичної кризи, що склалася в країні.

Про це заявив Президент України Віктор Янукович в ході зустрічі з Генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном, яка пройшла в російському місті Сочі напередодні відкриття XXII Олімпійських зимових ігор.

«Я вдячний за Вашу збалансовану й виважену позицію і поділяю заклики щодо необхідності виявлення сторонами стриманості щоб уникнути подальшої напруженості та насильства та проведення конструктивного діалогу», - заявив Віктор Янукович. Глава держави також подякував Пан Гі Муну за увагу, яку Генеральнийсекретарь ООН приділяє Україні, і підкреслив, що керівництво країни уважно ставиться до ініціатив Організації Об'єднаних націй щодо врегулювання політичної ситуації.

У ході зустрічі Віктор Янукович зазначив, що українська влада докладе максимум зусиль для того, щоб не допустити ескалації конфлікту. «Останнім часом нам вдалося зробити важливі кроки в процесі мирного врегулювання політичної ситуації в Україні» , - сказав Президент.
©2002-2008, 4post
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua.