Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Янукович подякував Пан Гі Муну за "виважену позицію"

07 лютого 2014, 16:01

Написати коментар 0      Версія для друку 

Українська влада вдячна керівництву Організації Об'єднаних націй за збалансовану й виважену позицію відносно політичної кризи, що склалася в країні.

Про це заявив Президент України Віктор Янукович в ході зустрічі з Генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном, яка пройшла в російському місті Сочі напередодні відкриття XXII Олімпійських зимових ігор.

«Я вдячний за Вашу збалансовану й виважену позицію і поділяю заклики щодо необхідності виявлення сторонами стриманості щоб уникнути подальшої напруженості та насильства та проведення конструктивного діалогу», - заявив Віктор Янукович. Глава держави також подякував Пан Гі Муну за увагу, яку Генеральнийсекретарь ООН приділяє Україні, і підкреслив, що керівництво країни уважно ставиться до ініціатив Організації Об'єднаних націй щодо врегулювання політичної ситуації.

У ході зустрічі Віктор Янукович зазначив, що українська влада докладе максимум зусиль для того, щоб не допустити ескалації конфлікту. «Останнім часом нам вдалося зробити важливі кроки в процесі мирного врегулювання політичної ситуації в Україні» , - сказав Президент.

ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.