Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання
ПУБЛІКАЦІЇ
Олександр МИХЕЛЬСОН
Збій програми
Банківська система для економіки є тим самим, чим для організму – система кровоносна. Проте в економіки є не лише кровоносна система, але й нервова
01 листопада, 2008
Данило МОКРИК
Ляльки вуду проти Президента
Це ніби в нас написали б на ляльці Ющенка «Любі друзі» і «Ці руки ніколи не крали», а на ляльці Януковича – «Козлы» і «Донбасс порожняк не гонит!»
31 жовтня, 2008

Тарас ПРОХАСЬКО
Не кричи: «Вовки!»
Вони жили так, ніби іншого світу нема. Все робили собі самі. Вони були незламними і беззахисними. Незламними у своєму світі. Беззахисними, якби довелося зіткнутися з чимось таким випадково брудним, яке нами сприймається як норма.
29 жовтня, 2008
Ірина ПАТРОНИК
Довга рука Варшави?
Якщо у Вікіпедії пошукати статтю «українська література», то найбільшою і найактуальнішою буде стаття... польською мовою. Стипендій для українських науковців та митців у Польщі більше, ніж для росіян чи білорусів.
27 жовтня, 2008

Ольга ШИШКО
Запеканка «Коалиция»
Недавно в одном из популярных киевских фаст-фудов появилась запеканка «Коалиция». Очень неплохой маркетинговый ход. Люди подходят, недоверчиво перечитывают до боли знакомое название, улыбаются и… просят порцию.
24 жовтня, 2008
Тарас ПРОХАСЬКО
Втикатися чи втикати
Казати чи мовчати… Був такий добрий анекдот про геніального саксофоніста, котрий потрапив до раю. І там опинився у колі таких самих геніальних музикантів
24 жовтня, 2008

ПІСЬМО В РЕДАКЦІЮ
Уважаєма редакція! Обращаюся до вас не на бандеровськом, а на родному руском язикє, а потому дуже прошу мені мой язик не справлять, а только, як буде в мене недостача знаків спотикання, то розставить недостающі зап’яті, точки й вопросительні знаки, бо єслі будете мінять мені наш родной рускій язик на руховський, то з вашої сторони ето буде некрасіво й неінтілігентно
23 жовтня, 2008
маґістер Омелян-Святомир Ж-а
ЛИСТ ІЗ ДІЯСПОРИ
Хвальна Редакціє, засилаю цего листа зі Славної Діяспори і передаю привіти Високодостойному Панови Президентови Вікторови А. Ющенкови, Заприсяженим Депутатам, Українському Ур’ядові і всім Українським Достойникам, котрі побідно провадять Самостійною Україною!
21 жовтня, 2008

Олександр МИХЕЛЬСОН
Не те що за Кучми
Якихось півтора десятиріччя тому Леонід Кучма міг грюкнути дверима прем'єрського кабінету й на відлунні від цього грюкання переконливо виграти президентські вибори. Але відтоді Україна здійснила величезний прогрес у розбудові своєї унікальної державності.
20 жовтня, 2008
Данило МОКРИК
Неправильна карма вождів
«Що таке влада? Влада – це бунт. Бунт верхів проти низів» Славомір Мрожек, «Танго»
17 жовтня, 2008

Тарас ПРОХАСЬКО
Пінг-понг кривди
Найгіршим є фактор чисельної переваги. У цьому двобої ти ніколи не можеш бути один на один. Тих, інших, яким ти чомусь не подобаєшся, завжди має бути більше. Так, щоби твої шанси на більш-менш успішний самозахист був зведений до мінімуму.
15 жовтня, 2008
Олександр МИХЕЛЬСОН
Национал-непатриот, или Еще раз о врагах Украины
Украинцы создали советскую кибернетику, русскую сатиру, первый к востоку от Кракова университет, государственную церковь Российской империи, борщ и вареники, аранжировку «Щедрика», фильм «Земля» и уникальный для середины XVI века «ступенчатый» строй стрелков-мушкетеров
14 жовтня, 2008

Данило МОКРИК
Захід побачив крах Ющенка
«Прозахідний» український Президент, здається, добився-таки вражаючих результатів на шляху інтеграції України до ЄС та НАТО: цю інтеграцію майже провалено.
11 жовтня, 2008
Іванна СМОЛЯНА
«Ніби» живі
Хто мені поверне довіру до всього? Напевно, й ті бандити, які мали вже давно сидіти в тюрмах, там «ніби» сидять.
10 жовтня, 2008

Олександр МИХЕЛЬСОН
От имени «мазуриков»
На эту тему за последние дни только ленивый не поминал того же Пушкина: «С головы до ног ненавижу Отечество свое, но мне досадно, когда это чувство разделяет иностранец». Говорят, однако, и наоборот – вот экий ВВП молодец, рубанул по-нашему, по-славянски, даже Юля хихикала.
06 жовтня, 2008

Сторінка: 8 з 19
1...456789101112...19
НАЙГОЛОВНІШЕ
Прокурор Києва оголосив перелік вулиць та будівель, звільнити які вимагають у активістів - 15:46
В прокуратурі кажуть, що Попова та Сівковича амністували - 12:24
Яценюк пропонує прийняти Конституцію-2004 без поправок - 11:32
Автомайданівцю Кравцову влада вже "шиє" не "хуліганство", а "масові заворушення" - 16:56
"Правий сектор" оголошує мобілізацію і не гарантує перемир'я - 12:01
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ОБГОВОРЕННЯ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.