Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

МВФ готовий допомогти Україні

10 грудня 2013, 19:32

Написати коментар 0      Версія для друку 

Міжнародний валютний фонд готовий фінансово допомогти Україні, але за умови виконання Україною низки вимог, зокрема реформ ціноутворення на енергоносії та у валютній сфері.

Про це заявила голова МВФ Крістін Лагард, повідомляє УНІАН.

«МВФ готовий допомогти у будь-який момент, якщо українська влада рухатиметься в напрямку реформ. Але ми, напевно, хочемо допомогти Україні», - сказала голова фонду.

Лагард нагадала, що переговори з Україною проводяться уже кілька років.

«Ми перебуваємо в діалозі з Україною, то більш активному, то менш активному, останні кілька років. Ми хочемо допомогти Україні, якщо Україна нас потребує, якщо Україна хоче допомогти власній економіці рухатись у правильному напрямку», - сказала вона.

За словами Лагард, «є реформи, які мають бути проведені».

«Зокрема це стосується ціни на енергоносії та реформу монетарної системи, які, на наш погляд, є незамінним механізмом і які український уряд та український народ мають здолати з тим, щоб поновити стабільну ситуацію», - сказала глава МВФ.

Вона додала, що «важкі переговори» з Україною тривають.

Як відомо, у вівторок президент Віктор Янукович заявив, що віце-президент США запевнив його, що МВФ уже майже готовий надати Україні новий транш кредиту.

Проте Україну давно не задовольняють умови МВФ, зокрема, вимога підняти ціни на енергоносії для населення.

Переглянути всі 0      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.