Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

З телеканалу Ахметова звільняються журналісти з ідеологічних міркувань

07 лютого 2014, 12:02

Написати коментар 2      Версія для друку 

Репортер інформаційної програми "События" на каналі "Україна" Ірина Ромалійська звільнилася через зміну редакційної політики.

Цю інформацію вона підтвердила "Телекритиці".

За словами журналістки, за останні півтора місяці з каналу з ідеологічних міркувань пішли, включно з нею, четверо журналістів і редакторів.

Ромалійська два тижні тому написала заяву про звільнення за власним бажанням, вказавши причиною "зміну редакційної політики".

5 лютого, після двох з половиною років роботи кореспондентом "Событий", вона забрала трудову книжку. За словами журналістки, останні два тижні вона готувала для каналу неполітичні сюжети.

На запитання, про які саме зміни редакційної політики йдеться, Ромалійська сказала, що не хоче вдаватися в подробиці.

"Все видно по випусках, по зміні наповнюваності, по верстці, по синхронах", - сказала вона й додала, що зміни почалися після розгону Євромайдану 30 листопада.

Назвати імена своїх трьох колег, які пішли з програм "События" та "События недели" з ідеологічних міркувань, Ромалійська відмовилася, оскільки ці люди не заявляли про причини свого звільнення публічно.

За словами журналістки, ці звільнення не пов'язані з ротацією кадрів і змінами менеджменту в департаменті інформаційного мовлення.

Поки що Ірина Ромалійська планує працювати в розважальній журналістиці. Вона веде переговори з іншим телеканалом про роботу сценаристом у програмі про зірок і шоу-бізнес.

Українська правда

Можна падумать 07.02.2014, 12:22
Послушайте. Где вы видели политически грамотного журналиста? Кто из этой поросли самовлюбленно красующейся в кадре окончил институт журналистики? Еденицы. В основном пришли в журналистику личиком поторговать после мукомольной бурсы. Кто из них учил политологию? Да они и науки такой не знают. приезжают с съемок а редоктора за ними убирают грамматические, стилистические ошибки. А когда новое руководство указывает на профнепригодность у этих бездарей вдруг просыпается политическая позиция.
зых 07.02.2014, 12:21
Совесть, которой нет у рыгов.
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
Росіяни затопили в Криму свій корабель, щоб заблокувати українські - 12:51
Маріонеткова Рада Криму призначила референдум про входження в РФ на 16 березня - 12:49
Окупанти Криму посилили блокування українських частин і риють окопи - 12:46
У Криму невідмомі викрали українського генерала - 18:00
Пашинського призначили тимчасовим головою АП - 14:15
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.