Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

32% росіян думают, що "Беркут" рятує країну від розколу і анархії

13 лютого 2014, 12:51

Написати коментар 11      Версія для друку 

Росіяни відчувають суто негативні емоції з приводу "заворушень, влаштованих в Україні правими радикалами".

Про це свідчать дані опитувань Всеросійського центру вивчення громадської думки.

У питаннях у росіян запитали, які почуття у них викликає агресивно налаштована частина українських протестувальників, яка утворилося поруч із мирним протестом.

Згідно з опитуванням, більшість росіян відчуває негативні емоції щодо агресивно налаштованих українських протестувальників.

Кожен другий росіянин (55%) засуджує учасників масових акцій, що кидають каміння, пляшки із запальною сумішшю тощо.

Найбільш категоричні в своїй думці представники старшого покоління (62%), прихильники КПРФ (65%).

При цьому, 59% опитаних думають, що бійці "Беркута" просто роблять свою роботу, стримуючи радикально налаштованих мітингуючих.

Третина опитаних (32%) впевнена, що співробітники спецпідрозділу МВС рятують свою країну від розколу і анархії. Тільки 5% розцінюють їхні дії як порушення прав людини.

Про ставлення росіян до мирно налаштованої частини протестувальників і застосування до неї сили "Беркутом" в опитуванні не йшлося.

На думку більшості респондентів (61%), використання сил міліцією для захисту адміністративних будівель і розгону протестуючих є припустимим. 29% вважають, що владі України не слід вдаватися до подібних дій.

Ініціативне всеросійське опитування ВЦВГД проведене 1-2 лютого 2014 року. Опитано 1600 людей у 130 населених пунктах в 42 областях, краях і республіках Росії.
Статистична похибка не перевищує 3,4%.

Українська правда

Алекс511 20.02.2014, 23:42
Кого защищает «Беркут»?
Кого защищает «Беркут»? Партию воров и грабителей.
Детальніше »Блог "Правда об Украине" aleks511.blogspot.com
Василий - Харьков 13.02.2014, 13:31
Беркут и милиция убивают свой народ, а защищают ЗЭКА и его приближенных. Позор! Президент Украины - рецидивист! Вся власть Украины - это преступники! Весь украинский народ, нормально мыслящий, вышел на Майдан. А россиян дезинформируют. Обвиняют украинский народ. Это не правильно.
Олег, Донецк 13.02.2014, 13:23
Беркут в Украине защищает не народ, а бандитскую власть во главе с Януковичем и его прихвостнями. В Украине нет ничего народного, все распродано, приватизировано. Заработные платы задерживаются, мизерные пенсии тоже задерживают. Если в России говорят, что виноват Майдан, не правда - виновата власть!
Переглянути всі 11      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.