Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

МЗС Польщі: ЄС не може стати для України фінансовим спонсором, як РФ для Білорусі

02 грудня 2013, 18:10

Написати коментар 0      Версія для друку 

Європейським Союз не стане для України фінансовим спонсором, яким стала Російська федерація для Білорусі, а надаватиме допомогу виключно у випадку запровадження українською владою відповідних реформ.

Як передає кореспондент УНІАН з Варшави, про це сказав міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський в опублікованому сьогодні інтерв'ю в Gazeta Wyborcza.

«ЄС не може стати для України тим, чи Росія для Білорусі - джерелом фінансування нереформованої системи», - сказав він.

Сікорський нагадав, що Польща була готова на початку дев'яностих років піти на певні короткострокові жертви заради майбутніх вигод від членства в Євросоюзі, і вважає, що аналогічним шляхом могли піти українці.

«Ми готові підтримати Україну, але за умови реальних змін. Це чесна та прозора пропозиція», - сказав він.

Глава польського МЗС висловив думку, що українська дійсно планувала підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом, але в кінці не вистачило мужності для того, аби ухвалити складне рішення про необхідність важких реформ.

Сікорський також сказав, що аргументи «росіян виявилися» сильнішими, але вчергове закликав відмовитися від логіки торгів, хто більше дасть Україні за те, аби вона інтегрувалася у тому чи іншому напрямку.

Він також додав, що Президент Віктор Янукович на саміті у Вільнюсі постійно повторював розрахунки економічних втрат країни через створення зони вільної торгівлі з Євросоюзом, абсолютно ігноруючи досвід Польщі, котрий засвідчив, що пізніше поставки польських товарів у ту саму Росію в довгостроковій перспективі зросли.

ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.