Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Голова МЗС Польщі озвучив чотири сценарії для України

04 грудня 2013, 16:45

Написати коментар 2      Версія для друку 

Україна через відсутність реформ і неефективну економіку опинилася на межі банкрутства, і їй потрібно зовнішнє джерело допомоги, заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський.

«Я вважаю, що ситуація виглядає так: беручи до уваги, що Україна не проводить реформи, що її економіка неефективна і корумпована, держава опинилася на межі банкрутства, а отже потребує допомоги ззовні», - сказав Сікорський в інтерв'ю Польському радіо.

За оцінкою голови польської дипломатії, існує чотири сценарії.

Малореалістичним сценарієм Сікорський назвав той, при якому «ЄС натисне своїм бойкотом або якимись дуже жорсткими політичними заходами на Росію, щоб вона зняла свій торговельний бойкот з України» або «дістане звідкись мільярди євро, щоб швидко їй допомогти».

Більш імовірні сценарії, за словами Сікорського, - підписання Угоди про асоціацію між Києвом і ЄС та початок реформ, а також приєднання до Митного союзу з Росією. Міністр сказав, що українська влада схиляється до останнього рішення.

Сікорський вважає, що найкращим сценарієм була б угода всіх політичних сил для реалізації болючих реформ, які дозволять державі отримати закордонну допомогу і наблизять її до Європи.

Керівник польської дипломатії додав, що у четвер, 5 грудня, вирушить до Києва на зустріч міністрів ОБСЄ.

Дзеркало тижня

TCу 04.12.2013, 17:12
Дуже дотепно!!!
ТС 04.12.2013, 16:59
Единственное и правильно будет для Украины возвратить Польше исторические территории которые в 1939 году.Сталин забрал у Польши по договору с Гитлером.
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.