Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Альтернативи європейському вибору України не існує, - голова Рівненської ОДА

03 грудня 2013, 20:16

Написати коментар 0      Версія для друку 

Альтернативи європейському вибору України не існує.

Про це йдеться в зверненні голови Рівненської ОДА Василя Берташа.

«Як і ви, я глибоко обурений подіями, що відбулися вночі проти суботи на Київському Майдані незалежності і категорично засуджую жорстоке побиття «Беркутом» людей, які зібралися на мирний, я наголошую - мирний протест, право на який громадянам гарантує Конституція України. Я вірю, що Генеральна прокуратура, яка отримала доручення Президента, негайно проведе об'єктивне розслідування і ті конкретні особи, які своїми командами та діями спровокували конфлікт - будуть притягнуті до кримінальної відповідальності. Водночас, як людина, яка народилася, виросла і працює усе своє життя на Рівненщині, як керівник виконавчої влади в області, я гарантую, що мирні акції на Рівненщині, як і раніше, будуть закінчуватися мирно Для цього прошу у вас, дорогі земляки підтримки і закликаю вас, проводячи мирні акції не піддаватися на провокації. Я звертаюся до усіх, хто в силу своєї професії присягав українському народу, це і держслужбовці, і правоохоронці, і військові - прошу вас неухильно дотримуйтеся присяги», - сказано в зверненні.

»Дорогі земляки! Я звертаюся до усіх вас з проханням ігнорувати заклики до страйків. Адже, кожен день економічного простою обернеться для нашої, і без того дотаційної області, новими проблемами у виплатах зарплат, пенсій, соціальних допомог! Погодьтеся, ми з вами не можемо допустити, щоб від мирних акцій постраждали пенсіонери чи соціально незахищені люди», - заявив Берташ.

«І насамкінець - альтернативи європейському вибору України не існує. Я вірю, що дуже скоро, сильна і впевнена у собі Україна стане повноправним членом євроспільноти! Для цього у нас з вами вистачить мудрості», - резюмується у зверненні.

РБК-Україна

Переглянути всі 0      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.