Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Україна завтра одночасно розпочинає переговори з Євросоюзом та Росією

03 грудня 2013, 21:33

Написати коментар 0      Версія для друку 

Делегація України в середу, 4 грудня, поїде в Брюссель для проведення переговорів з питань євроінтеграції. Одночасно інша делегація відправиться на переговори до Росії.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров у своєму заяві, текст якого оприлюднений ввечері у вівторок, 3 грудня.

«Завтра наша делегація поїде в Брюссельми продовжимо переговори, які дозволять підписати Угоду про європейської інтеграції на вигідних для України умовах. Про це домовився президент і зараз ця делегація формується», - повідомив Азаров.

Одночасно, завтра, до Москви вирушить інша делегація, метою якої буде зміцнення стратегічного партнерства, відновлення торговельно-економічних зв'язків з РФ, додав прем'єр.

«Ми хочемо дати роботу нашого машинобудування, космічної галузі, авіабудування, трубної промисловості, іншим підприємствам, які, на жаль, останнім часом втратили замовлення, скоротили обсяги виробництва. Адже це призводить до ускладнення нашого життя», - прокоментував майбутні переговори Азаров.

Дзеркало тижня

Переглянути всі 0      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.