Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Рада вимагає від Радбезу ООН скликати засідання по Криму

28 лютого 2014, 15:00

Написати коментар 2      Версія для друку 

Верховна Рада підтримала постанову щодо подій в Криму.

Пізніше депутати підійшли до спікера ВР Турчинова і сказали, що вони нібито не встигли проголосувати. Тому Турчинов поставив на голосування в цілому, його підтримали 225 – постанову не проголосували.

Турчинов повернувся до голосування ще раз – проголосували 246 депутатів.

"Верховна Рада вимагає від Російської Федерації припинити кроки, які мають ознаки зазіхань на державний суверенітет і територіальну цілісність України у тому числі відмовитися від підтримки сепаратизму в Україні у будь-якій формі", - сказано в постанові.

"Зі свого боку ВР наголошує, що всі громадські права громадян України російської національності гарантовані Конституцією України і міжнародними зобов'язаннями України, в тому числі і мовними будуть надані повністю і неухильно дотримуватись в Україні", - сказано в постанові.

ВР вимагає від усіх держав-гарантів відповідно до Будапештського меморандуму практичними діями підтвердити закріплені в меморандумі принципи: поважати незалежність та суверенітет і існуючі кордони України.

Від підписантів меморандуму – Росії, США, Великобританії – ВР вимагає підтвердити зобов'язання утримуватись від загрози силою чи використання зброї проти територіальної цілісності чи політичної незалежності України і що ніяка їхня зброя не буде використана проти України.

Закликає сторони-підписанти меморандуму провести негайні консультації з Україною для зняття напруги та відновлення атмосфери взаємної довіри.

Вимагає від держав-гарантів відповідно до Будапештського меморандуму підтримати здійснення Радбезом ООН моніторингу ситуації в окремих регіонах України, зокрема в Криму як такої, що може становити загрозу міжнародному миру та безпеці.

У разі її ескалації депутати вимагають від держав-гарантів домагатися негайних дій з боку Ради Безпеки ООН з метою надання допомоги Україні, яка є учасницею договору про нерозповсюдження ядерної зброї.

Депутати також запросили в Україну спеціальну місію ОБСЄ та Ради Європи для перевірки належного дотримання прав громадян України всіх національностей і конфесій у Криму та інших регіонах України.

Депутати звернулися до Ради безпеки ООН з пропозицією скликати засідання для розгляду зазначених проблем.

Українська правда

Aleks511 02.03.2014, 15:21
Страшный сон Путина.
Германия заняла Кенизберг, по просьбе местных немцев,
Детальніше »aleks511.blogspot.com Блог "Правда об Украине"
Aleks511 01.03.2014, 08:09
Путин- достойный ученик Гитлера
В 1938г. Судетская область Чехии потребовала присоединения к фашистской Германии,
Детальніше » Блог "Правда об Украине" aleks511.blogspot.com
Переглянути всі 2      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.