Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Росія вже обіцяє іншу ціну на газ та кредит в обмін на «зобов'язання»

02 грудня 2013, 14:18

Написати коментар 7      Версія для друку 

Україна, підписавши зобов'язання щодо Митного союзу, може отримати іншу ціну на газ.

Таке заявив перший віце-прем'єр Росії Ігор Шувалов, якого цитує ПРАЙМ.

«На Україні зараз важка ситуація, і там зараз потрібно займатися розвитком виробництва, їм потрібно недорогий ресурс, щоб запустити підприємства і продати вироблену продукцію», - сказав він.

«Думаю, що ніхто, крім Росії, не зможе так швидко надати Україні потрібні ресурси і в такому обсязі», - зазначив Шувалов в інтерв'ю Bloomberg.

На його думку, наприклад, домовленість по газу відразу б вирішила величезну проблему для України.

«Ми також можемо надати позику. Але просто так допомагати без будь-яких зобов'язань з їхнього боку - не будемо. Ми не можемо просто так рятувати Україну: вони повинні прийти до нас з якоюсь конкретною і аргументованою повісткою», - вважає перший віце-прем'єр.

«Звичайно, Україна розуміє, що, підписавши зобов'язання щодо Митного союзу, може отримати іншу ціну на газ, інші умови за зобов'язаннями і мит», - додав Шувалов.

«Ми зараз з Вірменією домовляємося відкрито і прозоро по нашим відносинам, і всі розуміють, що ми Вірменії даємо відповідну ціну на газ, тому що вони підписують з нами весь пакет угод щодо Митного союзу», - зазначив перший віце-прем'єр.

Однак приєднання України до Митного союзу можливо в майбутньому не відразу, зазначив Шувалов.

«З точки зору технологій і готовності України утворити з нами на даний момент єдину митну територію, говорити про це зараз передчасно», - вважає він.

Українська правда

Александр 02.12.2013, 15:43
Предложения шакала в овечьей шкуре... Бежать нужно от такой дружбы, но наши предатели в правительстве думают только о своей шкуре и благополучии своего клана, но никак о народе Украины....
Алексей 02.12.2013, 15:14
В гробу я видал такую "братскую помощь". Уроды, сначала торговую войну объявили, а потом помощь предлагают.
кок 02.12.2013, 14:42
Лучше платить все 450 за ихний вонючий газ, как, кстати, платит почти вся Европа, сем сидеть в "тюрьме народов" и бояться Пукина. Кроме того, их смердючий газ через пару тройку лет никому нафиг и беспоатно будет не нужен. Пошли на.....
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.