Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Кабмін зібрався віддати завод на території аеропорту "Жуляни" "регіоналу"?

06 лютого 2014, 12:41

Написати коментар 0      Версія для друку 

Уряд дозволив передачу в концесію київського "Заводу 410 цивільної авіації".

Про це заявили в прес-службі Міністерства промислової політики, уряд схвалив включення в список держпідприємств, які можуть передаватися в концесію, авіаремонтного "Заводу 410 цивільної авіації", пише Українська правда з посиланням на "Комерсант-Україна".

Відповідні доповнення внесені до постанови Кабміну №2293. Ініціатором змін виступило Мінпромполітики.

У міністерстві нарікають, що з українським підприємством у липні 2014 закінчується контракт на ремонт і модернізацію 105 літаків Ан- 32 індійських ВПС.

Нагадаємо, договір на суму близько 400 млн доларів був підписаний в липні 2009 року.

Угода передбачала модернізацію 40 літаків в Україні, а решті техніки - на авіазаводі індійських ВПС BRD -1 в Канпурі. Враховуючи сьогоднішню кон'юнктуру ринку, завод навряд чи знайде альтернативні способи залучення коштів для забезпечення виробничої діяльності.

У міністерстві бачать вихід із ситуації, що склалася в передачі майна заводу в управління інвестору.

Держпідприємство "Завод 410 цивільної авіації" було створено в 1948 році на території аеропорту "Жуляни".

Як повідомляється, на сьогоднішній день умови передачі заводу в концесію не визначені.

У Мінпромполітики заявляють, що, швидше за все, в їх перелік увійде збереження профілю підприємства і робочих місць, розширення номенклатури продукції та нарощування обсягів виробництва.

У міністерстві зазначають, що серед зацікавлених інвесторів може бути "Мотор Січ". Почесний президент "Мотор Січ" народний депутат В'ячеслав Богуслаєв (ПР) підтвердив інтерес до держпідприємства.

"Цей завод цікавий нам з точки зору освоєння виробництва нової сучасної техніки. Зараз ми будемо вивчати конкурсні пропозиції", - повідомив Богуслаєв.

За даними джерела видання, на "Заводі 410 цивільної авіації", підприємство спочатку включили в перелік які підлягають концесії з ініціативи Богуслаєва.

За словами співрозмовника, контракт з Індією буде продовжений, і найближчим часом на ремонт повинні надійти ще 40 одиниць Ан-32.

Директор консалтингової компанії FAS Олександр Ланецький вважає, що "Завод 410 цивільної авіації" є найбільш цікавим активом серед українських підприємств, що спеціалізуються на ремонті повітряних суден. Завод не тільки має сучасні потужності для модернізації літаків "Антонова", але і готується отримати сертифікат, який дозволяє здійснювати ремонт літаків Boeing.

Ще одним концесіонером може виступити Monarch Aircraft Engineering, що здійснює технічне обслуговування літаків "Візз Ейр Україна" в аеропорту "Жуляни".

ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.