Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

США не дадуть грошей Україні без реформ

07 лютого 2014, 16:19

Написати коментар 0      Версія для друку 

Заступник секретаря Держдепартаменту США Вікторія Нуланд заявила, що фінансова допомога з боку Штатів і ЄС буде надана Україні лише після зобов'язання провести реформи.

Про це вона сказала на брифінгу.

"Ніхто не збирається надавати економічну підтримку Україні з боку США або з боку МВФ, або ж Європи, якщо Україна залишатиметься нереформованою", - сказала Нуланд.

Серед завдань України Нуланд назвала вирішення політичного конфлікту, повагу прав людини, політреформу, формування Кабміну.

Вона додала, що США вели переговори з Росією щодо ситуації в Україні, і загальна позиція була такою, що і США, і Росія, і Європа зацікавлені в демократичній Україні.

Нуланд також вітала готовність президента Віктора Януковича продовжувати переговори з опозицією.

"Я задоволена тим, що президент Янукович зробив чітку заяву, що він продовжить діалог з опозиційними лідерами", - сказала вона.

Вона зазначила, що США зацікавлені підтримувати в Україні всіх ключових гравців, які хочуть реалізувати конституційну реформу.

У зв'язку з цим, за її словами, конституційна реформа є досить необхідною для створення уряду національної єдності, до якого буде довіра з боку всіх міжнародних партнерів і який має відновити економічне процвітання та гарантувати безпеку всім громадянам України.

Лівий берег

ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.