Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Портнов попросив ЄС допомогти розслідувати події в Україні

07 лютого 2014, 12:18

Написати коментар 0      Версія для друку 

Перший заступник Глави Адміністрації Президента Андрій Портнов заявив, що українська влада потребує допомоги у розслідуванні подій в Україні.

Про це він заявив під час зустрічі із Комісаром Ради Європи з прав людини Нілсом Муйжніексом, яка пройшла 6 лютого у Києві.

"Ми ініціюємо, щоб саме авторитетні керівники міжнародних організацій прийшли на допомогу нам у розслідуванні того, що відбувається в Україні. Наша офіційна позиція в тому, що ми просимо допомоги саме в розслідуванні й розв'язанні цієї кризи", - цитує Портнова прес-служба президента.

За словами Портнова "справедлива оцінка повинна бути надана як діям правоохоронних органів, так і діям мітингувальників під час масових акцій".

Заступник голови АП розповів єврокомісару, що влада пішла на поступки протесувальникам, відправивши у відставку уряд і скасуваши усі закони, які викликали занепокоєння у європейських колег та української опозиції, та прийнявши закон про "амністію".

Як відомо, за участь у переговорах міжнародних посередників неодноразово вистувала опозиція. Лунала пропозиція створити тимчасову слідчу комісію за участю представників міжнародної спільноти.

В той же час офіційний Київ обурювався критичним заявам закородонних політиків стосовно дій влади, називаючи їх втручанням у внутрішні справи України.

"Українці самостійно здатні знайти шляхи виходу з політичної кризи, за столом переговорів між владою, опозицією та представниками громадянського суспільства", - йдеться в останній заяві МЗС у відповідь на жорстку резолюцію Європарламенту.

Українська правда

Переглянути всі 0      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.