Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Янукович пообіцяв звільнити затриманих активістів

07 лютого 2014, 13:37

Написати коментар 0      Версія для друку 

Віктор Янукович стверджує, що він є прибічником конституційної реформи, і обіцяє пришвидшити звільнення затриманих активістів.

Про це, як повідомляє прес-служба президента, він заявив під час зустрічі помічником Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторією Нуланд.

Темою зустрічі була ситуація в Україні. Янукович запевнив Нуланд, що він є прибічником вирішення нинішнього конфлікту мирним шляхом.

"Тільки за рахунок діалогу і компромісів можливо вивести країну з політичної кризи", - цитує його слова прес-служба.

Янукович також пообіцяв, що "найближчим часом буде вжито заходів із пришвидшення звільнення затриманих під час масових акцій".

"Президент також підкреслив, що він є прихильником якнайшвидшого проведення конституційної реформи з дотриманням усіх необхідних процедур з підготовки Основного закону", - йдеться в повідомленні.

За даними Генпрокуратури, міліція затримала 259 учасників протестів, з яких були заарештовані близько 150 осіб, під вартою - близько 70 людей.

Усі вони нібито мають підпадати під дію прийнятого 29 січня ВР закону про звільнення активістів, який, однак, містить умову - звільнення протестувальниками адмінбудівель і центральних вулиць Києва. Протестувальники лишати Майдан не збираються, хоча будівлі деяких захоплених адмінбудівель вони звільнили.

Як відомо, заступник Держсекретаря США Вікторія Нуланд перебуває в Києві в рамках європейського турне очільників Державного департаменту США, яке триватиме з 31 січня до 6 лютого.

У Києві вона зустрінеться також з представниками уряду, лідерами опозиції та громадянського суспільства та бізнес-лідерами, щоб закликати до угоди щодо нового уряду.

Українська правда

ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.