Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Військові посилили охорону повітряного кордону України через Росію

07 лютого 2014, 10:43

Написати коментар 1      Версія для друку 

Військові збройних сил України заступили на бойове чергування з охорони повітряного простору країни.

Про це повідомляє Міністерство оборони.

Для цього до аеродрому "Бельбек" у Криму прибули літаки Су-27.

Такі дії пов’язані з початком проведення у російському місті Сочі зимових Олімпійських ігор.

Крім того, аеропорт "Бориспіль" запровадив тимчасове обмеження на провезення рідин до Росії, пише Інтерфакс-Україна.

На авіарейсах до Росії тимчасово забороняється перевезення в салоні літаків членами екіпажів та пасажирами, зокрема в ручній поклажі, будь-яких ємностей з рідинами, аерозолями, гелями, кремами та пастами.

Винятком є ліки, спеціальні дієтичні засоби, дитяче харчування, зокрема материнське молоко, в кількості, необхідній на час польоту, за умови їх ідентифікації під час контролю на авіабезпеку.

Заборона також не поширюється на ємності (контейнери) з рідинами, гелями, аерозолями, кремами та пастами, придбаними в торговельних точках у контрольованій зоні аеропорту (у магазинах Duty Free).

Ці товари обов'язково мають бути упаковані в надійно запечатаний (опломбований) прозорий поліетиленовий пакет у спосіб, що забезпечує можливість ідентифікації їх вмісту. Обов'язковою умовою також є документальне підтвердження здійснення покупки в день вильоту.

З урахуванням додаткового часу, необхідного для передполітного догляду на авіабезпеку у зв'язку з введеними обмеженнями, в аеропорту порадили пасажирам рейсів до РФ завчасно прибувати до аеропорту.

Українська правда

петро 07.02.2014, 10:54
який підлий заголовок! кожен крок змі - підкреслена ненависть до Росії.
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.