Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Автомайдан звернеться до Євросуду через переслідування

07 лютого 2014, 17:08

Написати коментар 0      Версія для друку 

Українська Гельсінська спілка з прав людини допоможе позбавленим водійських прав учасникам Автомайдану підготувати звернення до Європейського суду з прав людини.

Про це повідомив адвокат, координатор групи юристів, які надають допомогу учасникам Автомайдану, Роман Маселко, передає "Інтерфакс-Україна".

Він оприлюднив ряд фото- і відеоматеріалів складання співробітниками ДАІ рапортів на учасників автопробігу 29 грудня 2013.

Зокрема, в документах вказується на невідповідність підпису і почерку одного і того ж співробітника ДАІ, що складав рапорт, одночасне складання одним інспектором декількох рапортів в різних місцях.

Також він вказав на невідповідність даних комплексу відеоконтролю "Рубіж" фактичним обставинам, одномоментну зупинку десятка автомобілів одним інспектором, зосередження 25-ти співробітників ДАІ в одному проміжку часу на вулиці Богатирській.

На переконання Маселко, в 100% випадків вимоги зупинки автомобіля інспектором не було, майже у всіх випадках під час нібито зупинки водіїв їх фізично не було в зазначеному місці.

"Є всі підстави стверджувати, що всі учасники Автомайдану переслідуються саме за участь в акціях... Ми маємо намір подавати скарги до ЄСПЛ", - сказав один з керівників Української Гельсінської спілки Михайло Тарахкало.

Як відомо, у частини учасників Автомайдану, які брали участь у пробігах в Межигір'ї, відібрали права за нібито незупинку на вимогу інспектора.

Українська правда

ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.