Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

У ЄС запропонували Януковичу план «порятунку Вільнюського саміту»

27 листопада 2013, 14:25

Написати коментар 6      Версія для друку 

Президент України Віктор Янукович до саміту «Україна - ЄС» у березні має розробити план трансформації України, а ЄС - план технічної та фінансової допомоги.

Такий план для «порятунку вільнюського саміту» запропонував євродепутат Павел Залевський в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна».

Залевський висловив упевненість, що в п'ятницю Угоду про асоціацію підписано не буде, тому «важливо уникнути фіаско саміту».

«Це значить, що в п'ятницю президент Янукович повинен задекларувати, що він почав працювати над майстер-планом трансформації країни, який буде розроблений командою експертів з України та ЄС, міжнародних фінансових інституцій», - каже євродепутат.

«ЄС, у свою чергу, повинен позитивно відреагувати на цей проект і заявити про готовність надати технічну та фінансову підтримку», - деталізував він.

Далі, як вважає Залевський, команда експертів має розпочати роботу вже в понеділок, щоб встигнути розробити такий план до саміту Україна-ЄС у березні 2014 року.

«Ми не говоримо про «легкі гроші», так як ця допомога буде виділятися на підставі оцінки того, що реально робиться. Немає виконання плану - немає підтримки», - пояснив Залевський.

Депутат також висловив жаль, що в останні роки основним предметом обговорення в діалозі Брюсселя і Києва були політичні, а не економічні питання.

«Україні потрібна стійка система трансформації, і це повинно було бути предметом для дискусії, яка велася в останні роки», - констатував він.

Як відомо, президент Віктор Янукович заявив, що готовий підписати Угоду у Вільнюсі, якщо там запропонують реальний план стабілізаційного фонду для України у розмірі до 160 мільярдів євро.

європеєць 27.11.2013, 18:27
ХАРАНТУ потрібна - пєрєзагрузка, а не "вар"янти",??
дядя 27.11.2013, 16:10
Почему полякам в своё время ЕС дал 50 млрд на модернизацию и реформы, а нашим проФФесионалам дают только 600 млн и ставят кучу условий? Может потому что поляки не воровали и ЕС был уверен, что деньги уйдут по назначению?
привет 27.11.2013, 15:02
Пропонуйте пожалойста нам гроши и прыжмите путина.
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.