Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Кличко пропонує депутатам працювати доки не вирішать усіх проблемних питань

03 лютого 2014, 14:52

Написати коментар 0      Версія для друку 

Верховна Рада цього тижня повинна прийняти рішення, які знизять градус конфлікту і вестимуть до його розв’язання.

Про це заявив лідер "УДАРу" Віталій Кличко під час засідання погоджувальної ради у понеділок, повідомляє прес-служба політика.

"Ми повинні дати собі звіт: закон про заручників, який чомусь називаються законом про амністію, не діє і діяти не буде. Тим більше, що є численні фотофакти кнопкодавства при ухваленні цього закону", - наголосив він.

"Тому ми повинні ухвалити новий закон про захист від переслідувань – без будь-яких умов. Проект такого закону вже зареєстрований депутатами нашої фракції", - наголосив Кличко.

Він також відзначив, що парламент повинен виправити несправедливість щодо людей – і змінити систему влади.

"Всі вже переконалися, що концентрація влади в одних руках небезпечна. Тому не стоїть питання, чи повертатися до Конституції 2004 року. Не стоїть питання, коли. Негайно! Стоїть лише питання – як", - каже Кличко.

Лідер "УДАРу" також наголосив на необхідності проведення виборів у Києві, у п’яти обласних центрах і у низці райцентрів.

А також, на необхідності ухвалення законів, "які знизять бажання міліції бити людей. Наприклад, щодо маркування міліцейських обладунків".

Він також відзначив, що генпрокурор повинен прозвітувати, чому досі не названі винні у вбивствах і в побитті людей. І як відбувається розслідування.

"Якщо треба, давайте оголосимо усі тижні пленарними – і будемо працювати в цьому режимі, доки не будуть прийняті усі необхідні рішення", - сказав Кличко.

Українська правда

ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.