Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

"Правий сектор" може стати партією

03 лютого 2014, 16:08

Написати коментар 0      Версія для друку 

"Правий сектор" планує перетворитись на справжню політичну партію, зареєструватися в Міністерстві юстиції та балотуватися до парламенту.

Як повідомляє ТСН.Тиждень, цей план поки не озвучують офіційно, але таке рішення "Правим сектором" уже прийнято.

Раніше повідомлялося, що "Правий сектор" і афганці Майдану вимагають включити їх у переговори опозиції та влади.

Саме "Правий сектор", який вважається радикальним крилом протесту, взяв на себе відповідальність за початок штурму на Грушевського.

Лідер руху – Дмитро Ярош, родом із Дніпродзержинська, за освітою філолог.

Прес-аташе руху – Артем Скоропадський, колишній журналіст-росіянин.

"Правий сектор" має і бійців, і юристів. Єдина людина з "офіційних опозиціонерів", якій його члени довіряють, – Андрій Парубій.

За останній тиждень кількість прихильників радикальної організації лише в соцмережах збільшилась в десятки разів. Це і радикальні націоналісти, і футбольні фанати, і крайні праві, і крайні ліві, і скінхеди. Кістяк організації складають організації "Тризуб", УНА-УНСО та "Білий молот".

"Правий сектор" вимагав безумовного звільнення своїх людей та інших активістів до початку нової сесії Верховної Ради. В разі невиконання своїх вимог готові йти в наступ.

"Найголовніші позиції – звільнення всіх заручників, припинення кримінальних справ і повернення до Конституції того зразка, який є більш лояльним для українського населення", - сказав член "Правого сектору" Андрій Бондаренко.

Українська правда

ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.