Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Автомайдан підтримав Кличка як лідера опору

03 лютого 2014, 15:07

Написати коментар 0      Версія для друку 

Активісти Автомайдану підтримали Віталія Кличка як лідера опору і звернулися до депутатів-регіоналів.

Про це йдеться в заяві Автомадану, поширеній в мережі.

Автомайдан називає те, що сталося в країні, "сумішшю сценарію Путіна-Медведчука-Клюєва і бажанням Януковича і ко втримати владу".

"На це наклалася нездатність опозиції домовитися про єдиного лідера для консолідації суспільства та бажання окремих лідерів опозиції прилаштувати особисті інтереси", - йдеться в заяві.

Тому активісти вирішили самостійно підтримати Віталія Кличка.

"У кризових умовах Автомайдан прийняв рішення підтримати Віталія Кличка як лідера опору, що зумовлено його послідовними діями і відсутністю торгу з владою за особисті інтереси", - йдеться в заяві.

"Але це не означає, що ми його будемо підтримувати, якщо він буде здійснювати кроки, які йдуть в розріз з баченням нашого колективу", - застерегли активісти.

Активісти звернулися до депутатів Партії регіонів із закликом змінити ситуацію в країні і не допустити кровопролиття.

"У ваших силах змінити ситуацію в парламенті і в країні. Досить боятися! Ви мужики чи ні?! Зробіть свій подвиг в цьому житті", - закликали активісти.

"Далі Автомайдан перейде в системний громадський рух, який буде контролювати діяльність влади, незалежно від її кольору. Рух незалежний від партій", - заявив Автомайдан.

Українська правда

ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.