Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Рада пішла на перерву до 16:00

04 лютого 2014, 12:48

Написати коментар 1      Версія для друку 

У засіданні Верховної Ради оголосили перерву до 16 години вівторка для узгодження питань порядку денного.

Перерву оголосив спікер Володимир Рибак після консультації з депутатами.

Опозиція вимагає, щоб першочергово у парламенті були розглянуті питання, які дозволять зняти напругу в українському суспільстві.

Першим із них усі опозиціонери називають голосування за Конституційний акт, під яким, начебто, зібрано більше 226 підписів.

Регіонали просять узгодити всі питання, які будуть виносити на голосування у залу.

Лідер фракції ПР Олександр Єфремов закликав Рибака оцінити ситуацію і якщо рішення узгодити до 16 години не вдасться, то краще оголосити перерву до середи.

Рибак попросив висловитись представників фракцій і позафракційний, щоб "уникнути звинувачень депутатів" у тому, що лідери фракцій про щось домовляються, а результату немає.

Олег Тягнибок на це запропонував Рибаку організувати консультації прямо у президії Ради.

Спікер від такої пропозиції відмовився.

Українська правда

Алекс511 04.02.2014, 22:08
Яку владу обере Україна?
Парламентська республіка- якщо в країні є відносне порозуміння між політичними силами і здоровий глузд, коли немає політичних сил, які поставили за мету знищення країни, в країні виконуються закони, і у владу йдуть не ради хабарів і корупційних дій.
Детальніше »алекс511.блогспот.ком
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.