Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Парубій запевняє, що його люди не ведуть переговори з силовиками

04 лютого 2014, 16:10

Написати коментар 0      Версія для друку 

Комендант Майдану Андрій Парубій заявляє, що його люди не ведуть переговори з силовиками, і що обмін заручників режиму на звільнення будівель неприйнятний.

Про це він написав у своєму Facebook, коментуючи інформацію про те, що певні групи протестувальників ведуть переговори з МВС та СБУ, і що нібито є готовність звільнити адмінбудівлі й барикади на Грушевського в обмін на звільнення заручників.

За словами Парубія, деякі повідомлення, що у понеділок подавались від його імені, – то "спеціально запущені інформаційні провокації".

"Жодних переговорів з представниками МВС та СБУ уповноважені мною особи не ведуть. Мене повідомили окремі групи протестувальників, що вони передали силовим органам списки арештованих майданівців для порядку їх звільнення", - заявив опозиціонер.

"Моя позиція була і лишається незмінною: торгівля "заручники в обмін на будівлі" є неприйнятною, не моральною і виходить за межі здорового глузду. Політв’язні Майдану мають бути негайно звільнені в односторонньому порядку. Я вимагав і вимагаю від силовиків звільнити наших активістів", - наголосив Парубій.

Він вважає, що "переговори з владою можуть вестися лише в розрізі повернення до Конституції 2004 року, яке тягне за собою нові вибори президента".

"Однак, ні я, ні Самооборона Майдану участі в політичних переговорах з владою не беремо. Майдан свої вимоги визначив. Вимоги Майдану лишаються незмінними", - наголосив Парубій.

Як відомо, 3 лютого повідомлялося, що ветерани Афганістану та "Правий сектор" ще того тижня домовилися з силовиками про звільнення затриманих активістів.

Українська правда

ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.