Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

У Тягнибока застерігають від проведення "сепаратних" переговорів з силовиками

04 лютого 2014, 16:42

Написати коментар 0      Версія для друку 

Опозиція вважає неприпустимими "сепаратні" переговори з силовими відомствами, на які не отримано мандату від Майдану.

Про це у Верховні Раді заявив "свободівець" Юрій Михальчишин.

"Ми вважаємо будь-які сепаратні переговори неприйнятними", - заявив він, коментуючи перемовини афганців та "Парвого сектору" із силовиками.

Михальчишин нагадав, що мандат на переговори трійці лідерів опозиції був отриманий від ради Майдану і на загальному Вічі.

"Сепаратні переговори є неприйнятними для протестувальників. І це треба чітко зазначити. Будь-які перемовини мають мати системний характер. Йдеться про принципи взаємодії громадян країни та її правоохоронної системи", - пояснив свободівець.

Він також вважає неприпустимою ситуацію, "коли влада бере громадян у заручники і встановлює календарні терміни".

"Треба говорити про негайне звільнення незаконно затриманих. Майже 90% там випадкові громадяни…Ми вважаємо, що зміни до закону про амністію мають стосуватись усіх затриманих", - пояснив Михальчишин.

"Після цього можна вступати в переговорний процес про мирний вихід із політичної кризи, частиною якого стане, можливо, і звільнення адміністративних будівель, чи навіть проїжджої частини вулиці Грушевського", - додав він.

Як відомо, у понеділок відбулись переговори між представниками афганців та "Правого сектору" з представниками СБУ та МВС щодо можливого звільнення активістів та адмінспоруд.

Українська правда

ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.