Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Томенко пропонує розпустити парламент Криму

05 лютого 2014, 12:49

Написати коментар 0      Версія для друку 

Верховна Рада повинна розглянути питання про розпуск парламенту Криму.

Таку позицію висловив голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко.

"Як відомо, нинішнє керівництво Верховної Ради АР Крим "прославилося" неодноразовими висловлюваннями проти української мови, історії, традицій та, власне, проти єдиної української держави", - заявив він.

"Сьогоднішні події, коли на президії кримського парламенту було піднято питання про підготовку документів стосовно створення робочої групи з внесення змін до Конституції АР Крим та проведення загальнокримського опитування про статус Криму, а також звернення до РФ стосовно автономії Криму, фактично, розпочали політико-правову роботу щодо виходу зі складу України", – зазначив депутат.

За його словами, очевидно, що така позиція, з одного боку, – це робота для Генпрокуратури України, оскільки йдеться про порушення Конституції та законів.

"Крім того, Верховна Рада повинна невідкладно розглянути ситуацію в Криму та підготувати відповідні рішення про розпуск парламенту Криму", – вважає Томенко.

Як відомо, керівники Верховної Ради АР Крим ініціюють внесення змін до Конституції автономії і доручили опрацювати питання про можливе звернення "за захистом" до Росії.

Українська правда
Українська правда

ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.