Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Європа готова запропонувати Януковичу гроші взамін на політичне вирішення кризи?

04 лютого 2014, 15:22

Написати коментар 1      Версія для друку 

Голова дипломатії ЄС Кетрін Ештон збирається у Києві запропонувати грошову допомогу взамін на політичне вирішення кризи.

Така пропозиція буде озвучена в той час, як кількість країн, що підтримують санкції ЄС до України зростає пише EUobserver.

За словами співрозмовників з оточення Ештон, пропозиція залежить від поступок, які Янукович готовий зробити на вимогу опозиції, а не від його рішення підписати угоду про асоціацію чи про Зону вільної торгівлі.

Співрозмовники не назвали суму грошей, але за їхніми словами, вони надійдуть з міжнародної групи донорів, включаючи ЄС, США, і в тому числі Азербайджан, Японію та Норвегію.

Крім того, засідання Комітету з політики і безпеки показало зростання підтримки ідеї Литви про фінансові санкції щодо близького оточення Януковича.

Так три країни, включаючи країну, в чиїх банках лежать великі обсяги грошей режиму.
Ештон має приїхати в Україну ввечері у вівторок. У середу в неї відбудуться зустрічі з лідерами опозиції та представниками режиму.

Українська правда

Алекс511 04.02.2014, 22:14
Яку владу обере Україна?
Парламентська республіка- якщо в країні є відносне порозуміння між політичними силами і здоровий глузд, коли немає політичних сил, які поставили за мету знищення країни, в країні виконуються закони, і у владу йдуть не ради хабарів і корупційних дій.
Детальніше »алекс511.блогспот.ком
Переглянути всі 1      Написати коментар
ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.