Новини  |  Публікації  |  Фото  |    |  
RSS  |  PDA Версія  |  Архiв  |  |  
4POST НОВИНИ Незалежне Iнтернет-видання

Росія намагається розсварити дипломатів з США та ЄС?

07 лютого 2014, 10:38

Написати коментар 0      Версія для друку 

В інтернеті оприлюднені ролики із записом таємних переговорів іноземних дипломатів, що працюють в Україні з високопоставленими європейськими та американськими чиновниками.

Зарубіжні журналісти припускають, що витік секретної інформації націлений на те, щоб розсварити дипломатів ЄС і США.

Крім того, прес-секретар Білого дому Джей Карні вже звинуватив Росію в тому, що вона має відношення до оприлюднення підслуханої телефонної розмови між помічником держсекретаря США Вікторією Нуланд і послом США в Україні Джеффом Пайєттом.В аудіозаписі телефонного дзвінка, розміщеного в Інтернеті з російськими субтитрами, голоси, що нагадують Нуланд і Пайєтта, обговорюють події в Україні.

В одному місці голос Нуланд використовує ненормативну лексику, щоб висловити своє роздратування діями Євросоюзу щодо врегулювання кризи в Україні.

Карні відмовився обговорювати деталі приватної телефонної розмови.

Проте, він додав, що, "оскільки запис був першим помічений і поширений в твіттері владою Росії, це дещо говорить про роль Росії" в цій історії. Карні заявив, що Нуланд працює зі своїми партнерами з ЄС і "відносини США з ЄС сильні, як ніколи".

Варто зазначити, що для ілюстрації ролика, в якому згадувався лідер "Удару" Віталій Кличко, мабуть помилково, використані фотографії його молодшого брата Володимира.

Крім того, в мережі оприлюднена ще одна розмова - людей з голосами, що нагадують голоси генсекретаря Європейської служби зовнішньої діяльності Хельги Шмідт та представником ЄС в Україні Яном Томбінським.У розмові нібито Шмідт по-секрету обговорює з Томбінським питання санкцій ЄС стосовно українських чиновників. Вона скаржиться на тиск з боку США через те, що позиція Євросоюзу в цьому занадто м'яка.

"Те, що тобі дійсно потрібно знати, і що нас дуже злить, це те, що американці ходять колами і розповідають, що у ЄС занадто м'яка позиція , - звертається вона до Томбінського.

У свою чергу представник ЄС в Україні підкреслює, що Євросоюз не бере участь у змаганнях з США - у кого сильніше позиція, і зазначає, що у ЄС є "інші способи впливу".

Посилання на прослушку було розіслане в четвер вранці через акаунт в Твіттері помічника першого заступника голови уряду Дмитра Лоскутова.

Українська правда

ОСТАННІ В РОЗДІЛІ
ФОТОРЕПОРТАЖІ
ВАЖЛИВО
ОБГОВОРЕННЯ
ПО ТЕМІ

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

E-mail редакції:
© 2007-2012, 4post.com.ua
Передрук матеріалів тільки за умови посилання на 4post.com.ua. Передрук, копіювання чи відтворення в будь-якому вигляді інформації, що містить посилання на агентство УНІАН, заборонено. медмагазин ortop.ua - ваш надежный помощник в заботе о здоровье. В нашем ассортименте представлена самая современная и эффективная медтехника. От товары для реабилитации до специализированных средств для пожилых людей. Имеется большой ассортимент ортопедическая обувь и ортопедические стельки высочайшего качества, а также иные ортопедические товары на все случаи жизни.